29 Ağustos 2012 Çarşamba

Kosavalı Börekçi Nona ...


Birkaç hafta önce sitenin yanında sessiz sedasız açılan bir yeri farkettim.Önünden ne zaman geçsem insanlar tatlı bir sohbet eşliğinde yemeklerini yiyorlardı.
Merak içindeydim.Bugün Elni'nin kahvaltısından sonra börek yemek için uğradım.Hoş bir gülümseme ve dostça bir merhaba ile karşıladılar beni.İçeri girdiğimde yemek ve börek bulabileceğim bir mekan olduğunu gördüm.Kahvaltı için gittiğim için mantı böreği ve çay sipariş ettim.
 
 
Sandalyedeki görsellik hoşuma gitti. :)
 

 
Çayın yanında gördüğünüz sosa batırarak yenirmiş mantı böreği.İlk defa bir böreği sosa baırıp yedim.Sonuç mu ...enfess... :)
 
Başakşehir 5. etapta karşılaştığım bu güsel mekana en kısa zamanda yemek yemek için gideceğim.
Çorba,yöresel yemek,börek bulabileceğiniz bu mekanı tavsiye ederim.:=)
4 yorum:

made in funda dedi ki...

bloğunu epeyce gezdim.minik kızına bayıldım.Allah bağışlasın.Adının bir hikayesi var mı diye merak ettim çünkü ilginç bir isim...sevgiler...ayrıca bu yorum göndermeden önce ki doğrulamayı kaldırırsan daha çok ziyaretçin olur...

BERIL dedi ki...

Merhaba, blog unuzu çok beğendim ve "bu siteye katıl" butonundan takipçi oldum. Sizi de kendi blog umda takipçi olmaya beklerim :)

http://momsblognote.blogspot.com/

el-ni dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
el-ni dedi ki...

@Funda Zaman ayırıp bloğumu gezdiğiniz ve güsel yorumlarınız için çok tşk ederim.Allah evlatlarımızı bizlere bağışlasın inş :)Adı Elvin Nisa aslında...Elni olarak yazıyorum bloğunu sadece.Normalde her iki ismi de kullanıyoruz :)
Bilgi için çok tşk ederim,kaldırdım hemen :)
Sevgiler :)